4. veľkonočná nedeľa

Piatok 18.00
 Sobota 7.00 Oškerda 16.30
Nedeľa5. veľkonočná nedeľa7.30 9.30

Dnes pri sv. omšiach je zbierka na Kňazský seminár. Za vaše milodary uprimné Pán Boh odplať.

Vo štvrtok na tento úmysel bude adorácia od 18.00 do 20.00 hodiny.

Pápežské misijné diela pripravili pre všetky deti aktivitu, ktorú osobitne  odporúčam prvoprijímajúcim deťom, ale aj všetkým ostatným deťom. Pápež František vás pozýva premieňať svet pomocou malých vecí.  Svet potrebuje zmenu k lepšiemu a na to potrebuje vás deti.

Na stolíku pod chorom nájdete kartičky, na ktorých je list Tebe od pápeža Františka a na druhej strane krátka modlitba na ráno a večer. Touto modlitbou vytvoríte s deťmi na celom Slovensku duchovnú kyticu za všetky deti sveta. Tieto modlitby vyvrcholia 26. mája na prvý Svetový deň detí, ktorý sa bude konať v Ríme a v tento istý deň v našom kostole prijmú deti prvýkrát Pána Ježiša. Tak sa môžete duchovne spojiť so všetkými deťmi sveta a vymodliť im i sebe potrebné milosti.

V stredu 8. mája 2024 sa uskutoční Jarná púť na pútnickom mieste Hora Živčáková. Slávnostnú sv. omšu  o 11.00 hod. bude celebrovať Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup.

Púť miništrantov je podujatie, na ktoré sa pozývajú miništranti a ich kamaráti  z celého Slovenska. Prebieha v Národnej svätyni v Šaštíne, v máji, okolo sviatku svätého Dominika Sávia, v sobotu od rána až do podvečera. Program obsahuje duchovné aktivity ako prednášky, workshopy, možnosť pristúpiť k svätej spovedi a na záver  je svätá omša.

Po chutnom obede nasledujú športovo – zábavné aktivity. Chlapci si zašportuju na turnajoch (vo futbale a florbale).

Tohtoročná púť, ktorá sa koná   11. mája 2024.

Bližšie informácie a možnosť prihlásenia sa nájdeš na: www.ministranti.sk

Za organizátorov vás pozýva   don Luscoň.

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Aktuálne oznamy

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final