Aktuálne oznamy

Piatok 18.00
 Sobota 7.00 Oškerda 16.30
Nedeľa7. veľkonočná nedeľa7.30 9.30

Dnes je prvonedeľná zbierka pre potreby farnosti. Kto chce môže obetovať. Popoludní o 14.00 hod. bude prvonedeľná pobožnosť.

V utorok bude pohrebná sv. omša o 15.00 hod. a v stredu bude ráno o 7.00 hod.

Oznam pre rodičov prvoprijímajúcich detí:

V utorok:  budú mať deti od 17.00 hod. do 18.00 hod. liturgický nácvik v kostole.

Dňa 9. mája vo štvrtok je cirkevne prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána. Máme povinnosť zúčastniť sa  na sv. omši. Farský kostol: ráno 7:00 a večer 18:00 hod., kaplnka  Oškerda 16:30 hod.

V piatok 10. mája  sa po sv. omši začneme modliť deviatnik k Duchu Svätému.

V máji sa modlíme, vždy  pred sv. omšami Loretánske litánie.

Pod chórusom na stolíku, deti nájdu modlitbovú aktivitu, ktorá sa volá „Májové kvetinky“, ktorú si môžu zobrať, počas mesiaca máj a modliť sa Loretánske litánie a tak svojou modlitbou nechať rozkvitnúť lúku plnú kvetov pre Pannu Máriu.

Pozývame vás na Misijnú púť detí, ktorá sa uskutoční 11. mája 2024 v Rajeckej Lesnej. Program začne o 10.00 hodine nácvikom piesní a sv. omšou o 10:30. Budeme pokračovať  zaujímavými zastaveniami s témou putovania 7 radosti Panny Márie. 14.30 hod. bude púť ukončená modlitbou misijného ruženca.

V tomto roku sa „Púťou detí“ pripojíme k iniciatíve pápeža Františka „Svetových dní detí“ (Prvý ročník sa uskutoční v Ríme 25. a 26. mája 2024). Keďže nie každé dieťa môže ísť na Svetové dni detí do Ríma, pozývame všetky deti Žilinskej diecézy na stretnutie detí na diecéznej úrovni, k čomu nás vyzýva pápež František. Bližšie informácie a prihláška na:  www.erko.sk/putdeti

Poslali časopis Žilinská diecéza, kto si ho objednal, môže si ho vyzdvihnúť v sakristii.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédia (rádio Lumen, TV Lux).Za Vaše milodary Pán Boh zaplať.

Pochválený buď Ježiš Kristus!