Aktuálne farské oznamy

Sv. Bazila Veľkého a Gregora Nazianského, biskupov a učiteľov Cirkvi, spomienka

Druhá nedeľa po narodení Pána

9.30

Vo štvrtok   máme starý rok vigílne sv. omše o 16.00 hod. v kaplnke v Oškerde, o 17.00 hod. vo Farskom kostole spojená s pobožnosťou a poďakovaním.

V piatok 1. januára máme Nový Rok. Slávnosť Panny Márie Bohorodičky, je to cirkevne prikázaný sviatok. Sv. omše ako v nedeľu. Pri sv. omšiach bude novoročná ofera.  Za vaše milodary Pán Boh zaplať.

V sobotu ráno o 6.45 hod. začne pobožnosť Fatimskej soboty. Sv. omša bude po jej skončení o 7.30 hod.

Budúcu nedeľu  prvonedeľná zbierka  nebude. Popoludní o 14.00 hod. bude prvonedeľná pobožnosť, modlitba sv. ruženca s vyloženou Oltárnou sviatosťou.

Kto má zájem aj budúci kalendárny rok odoberať  časopis Žilinská diecéza, nech si ho príde nahlásiť do sakristie kostola  do dnešného dňa.

Pochválený buď Ježiš Kristus

Staršie oznamy:

Aktuálne oznamy

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final