Aktuálne farské oznamy

9.30

Oškerda

11.00

Zbierka na katolícke masmédia vyzbierali sme 179,40 €. Za Vaše milodary Pán Boh zaplať.

Dnešným dňom sa končí veľkonočné obdobie. Od zajtra sa modlíme modlitbu Anjel Pána.

Z poverenia Kongregácie pre Boží kult a disciplínu sviatostí a Liturgickej komisie KBS, zajtra budeme prvýkrát sláviť novozavedenú spomienku Preblahoslavenej Panny Márie, Matky Církvi na miesto Svätodušného pondelka.

Na budúcu nedeľu Najsvätejšej Trojice bude v našej farnosti výročná celodenná poklona. Eucharistia bude vystavená od 14:00 hod. Poklona sa ukončí o 18:00 hod. Eucharistickým požehnaním.

Farnosť Snežnica organizuje Farský majáles, na ktorý vás srdečne pozývame. Uskutoční sa v sobotu 26. mája, so začiatkom o 19:00 hod. Záujemcovia sa môžu prihlásiť u Zuzany Ševčíkovej. Majáles môžete podporiť aj darovaním tomboly, ktorú môžete priniesť Kataríne Hruškovej. Ďakujeme za Vašu ochotu a pomoc!

Pozývame mladých na najväčší gospelový festival v strednej Európe, na festival Lumen, ktorý sa uskutoční od 15. – 16. Júna na Trojičnom námestí v Trnave. Na Festivale Lumen vystúpia otec Marián Kuffa, Simona Martausová. Kto má záujem môže sa prihlásiť v sakristii do budúcej nedeľe.

Pripomínam 2. júna putujeme na Staré Hory, kto má záujem, môže sa prihlásiť v sakristii.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny organizuje Žilinský samosprávny kraj v spolupráci s Považským múzeom v Žiline, podujatie „Deň rodiny“, ktoré sa uskutoční dnes v Budatínskom parku od 15:00 hod. Môžete sa tešiť na bohatý program hudobných a tanečných vystúpení, divadlo, čítanie rozprávok, tvorivé dielne. Bližšie informácie nájdete na nástenke pred kostolom.

Staršie oznamy:

2017

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final