Aktuálne farské oznamy

9.30

Oškerda

11.00

Na budúcu nedeľu je slávnosť Krista Kráľa, zároveň posledná nedeľa v období cez rok a celého liturgického roka. Na budúcu nedeľu o 11:00 hod. bude v Oškerde  sv. omša.

V tento deň vo všetkých farských kostoloch pred vyloženou sviatosťou sa koná  obnova zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. (Litánie a modlitba zasvätenia.) Táto modlitba bude aj v našom farskom kostole budúcu nedeľu o 14.00 hod. Kto sa zúčastní  tejto modlitby, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

Farská charita v Snežnici organizuje zbierku potravín. Zbierame: Hladkú a polohrubú múku, práškový cukor a tuk vhodný na pečenie. Zbierka sa končí  4.decembra v stredu. Kto sa chce zapojiť do zbierky, potraviny  môže priniesť do kostola.

Dnes o 17.00 hod. sa pridáme k celej diecéze a pripomenieme si 30. rokov od pádu komunizmu a návratu slobody zvonením kostolných zvonov.

V rámci Týždňa Cirkvi pre mládež pozývame na 11. ročník evanjelizačného turné Godzone tour. V Žiline  20.11. (streda) o 18:00 hod. na zimnom štadióne. Vstup je zdarma! Tešíme sa na Vás! Viac info na nástenke.

Staršie oznamy:

Aktuálne oznamy

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final