Aktuálne farské oznamy

Hromnice

7.30

9.30

Dnes je Nedeľa Katolíckej univerzity. Je to príležitosť pre všetkých katolíkov na Slovensku spojiť sa v modlitbe za všetkých jej študentov, pedagógov a zamestnancov. Deň otvorených dverí na KU sa koná v utorok 4. februára 2020.

V sobotu ráno o 6.45 hod. bude pobožnosť Fatimskej soboty. Sv. omša bude po pobožnosti o 7.30 hod.

Budúcu nedeľu je sviatok Obetovanie Pána – Hromnice. Pri sv. omšiach budem požehnávať hromničné sviečky. Prineste si do kostola sviece na požehnanie. Bude prvonedeľná zbierka výťažok z prvonedeľných zbierok bude určený na prístavbu kostola. Za Vaše milodary Vám vopred vyslovujem Pán Boh zaplať! Popoludní o 14.00 hod. bude prvonedeľná pobožnosť.

Prvé sv. prijímanie v našej farnosti bude   24. mája 2020  o  9:30 hod.

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Staršie oznamy:

Aktuálne oznamy

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final