Aktuálne farské oznamy

Piatok po 2. veľkonočnej nedeli

Sobota po 2. veľkonočnej nedeli

Tretia Veľkonočná nedeľa

Dnes máme nedeľu Božieho milosrdenstva, za obvyklých podmienok môžeme získať úplné odpustky za seba alebo duše v očistci. Dnes popoludní od 15.00 do 16.00 hod. bude v kostole vyložená Sviatosť Oltárna na poklonu, pri zachovaní všetkých hygienických predpisov.

Namiesto Anjel Pána sa po celé Veľkonočné obdobie modlíme Raduj sa, nebies Kráľovná!

Sv. omše budú slávené súkromne, počas celého týždňa v našom Farskom kostole.

V prípade, že súrne potrebujete vyslúžiť sviatosť zmierenia, pomazanie chorých, nevyhnutne úradné záležitosti, som vám  k dispozícii. Môžete volať : 0903 98 28 58  alebo píšte na mail:  sneznica@fara.sk  Rád prijmem aj vaše podnety.

Dnes vo všetkých farnostiach sa na poludnie spustia na 10 min. zvony, je to chvíľa pre modlitbu za všetkých, ktorí podľahli ochoreniu covid-19.

Oznam farskej charity – ZBIERKA PRE NEMOCNICU:

Nemocnice potrebujú aj našu pomoc.

Preto sme sa ako farská charita rozhodli urobiť zbierku pre Žilinskú nemocnicu.

V čase od 12.04.2021     do 25.04.2021   budeme zbierať:
– posteľné obliečky
– plachty

– uteráky

Ak niečo z toho máte, hoci použité, ale stále v dobrom stave, môžete tieto veci odovzdať v uvedenom období na Obecnom úrade v Snežnici.

Ďakujeme za prejav Vašej pomoci a spolupatričnosti.

Zdravotníci pomáhajú každý deň, my môžeme pomôcť TERAZ.

„Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, prosíme ťa o tvoju pomoc a ochranu. Vypros uzdravenie chorým, ochraňuj zdravotníkov, ktorí sa o nich starajú, a odvráť šírenie choroby. Oroduj za nás, ktorí sa k tebe s dôverou utiekame!“

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Staršie oznamy:

Aktuálne oznamy

Na stretnutí najvyšších predstaviteľov cirkví a Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v kňazskom seminári v Badíne, 13. februára 2018, bolo schválené spoločné vyhlásenie k Istanbulskému dohovoru.

Celé znenie vyhlásenia:

VYHLASENIE_Badin_final