Aktuálne oznamy

6. Veľkonočná nedeľa

7.30

9.30

Minulú nedeľu bola zbierka na seminár, vyzbierali sme   236 €. Darcom Pán Boh zaplať.

Ďakujem aj v mene všetkých farníkov pánovi  Brozovi a Smieškovi za zhotovenie podstavca s nosidlami pod sochu Panny Márie. Moja vďaka patrí hasičom, deťom, všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k príprave Fatimskej slávnosti, ktorá sa konala v tomto týždni v našej farnosti.

Chcem sa poďakovať za výzdobu a upratovanie kostola a jeho okolia ku sv. prijímaniu rodičom a všetkým, čo prišli pomôcť. Pán Boh zaplať.

Žilinský samosprávny kraj, Považské múzeum v Žiline, vás pozývajú dnes, 19. mája, na oslavu Dňa rodiny do Budatínskeho parku, kde  od  14:00 hod. na vás čaká bohatý program ako tvorivé dielne a aktivity pre rodiny s deťmi, folklór, divadielko, filmy, tanečný dom pre deti…  Viac informácií nájdete na nástenke pred kostolom.

V utorok vo farskom kostole o 15.00 hod. bude pohreb so sv. omšou, ráno sv. omša nebude.

V sobotu  25. 5. 2019, o 14:00 hod. bude v kostole liturgická náuka pre birmovancov.

TV Lux navštívila našu farnost. Natočili krátky dokument o našej farnosti s názvom  „ Týždeň s“, ktorý  odvysela v pondelok ráno po sv. omši. Následne viackrát za deň počas celého týždňa. Takisto sa dá nájsť aj v internetovom archíve TV Lux.

Staršie oznamy: